Wiadomości o podobnej tematyce

 • Behawioralna biometria zastąpi hasła

  W ciągu kilku lat możemy zapomnieć o hasłach dostępu. Smartfony same będą rozpoznawać użytkowników.

 • Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

  Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

Opublikowany przez Agnieszka D. | 2013-06-13

Co podarować bliskiej osobie

W chwili gdy mamy ofiarować bliskiej osobie podarunek, nie raz nie dwa, biliśmy się z pewnymi dylematami odnośnie tego co to może być za prezent.

Czasem dosłownie brakowało nam jakiegokolwiek pomysłu. Warto dowiedzieć się o tym, że obecnie jest sezon na... czekoladowe prezenty!.

Prezent z czekolady świetnie sprawdza się na jakiekolwiek specjalne okazje. Twój biznes obchodzi jubileusz? Potrzebujesz czegoś oryginalnego na wieczór kawalerski? Bliska Ci osoba zaczyna prowadzenie własnego biznesu? Wystarczy, że odwiedzisz dobry sklep z czekoladą i opowiesz o swoim pomyśle, a firma razem z Twoją pomocą stworzą czekoladowy prezent dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Takie czekoladki na zamówienie aktualnie robi już coraz więcej różnych firm, i nie mamy obowiązku wybierać się do ich biura, aby złożyć zamówienie, gdyż wszystko mamy możliwość załatwić przez Internet.

Takie przedsiębiorstwa produkujące słodkie upominki dają swoim klientów do wyboru różne smaki czekolad np. takie smaki jak czekolady z dużą zawartością kakao, czekolada gorzka, czekolada belgijska, jak i te całkiem nietypowe: o smaku świeżej limonki lub aromatycznej pomarańczy. Tak naprawdę samemu możesz zaprojektować wybraną przez siebie tabliczkę czekoladowego przysmaku. Wystarczy, że wybierzesz jeden z dostępnych smaków czekolady, a później dobierzesz dodatki z kilku różnych kategorii. Masz możliwość wybierać w cukiereczkach, owocach, ziołach, przyprawach i wielu innych. W identyczny sposób stworzysz własne praliny. Będąc na stronie internetowej sklepu wybierz jeden z dostępnych smaków czekolady, a następnie dopasujesz dodatki korzystając z różnych kategorii. Możesz wybierać w przyprawach, ziołach, owocach, cukiereczkach i wielu innych. W podobny sposób stworzysz własne praliny.

Bardzo oryginalną propozycją na prezenty z czekolady jest SMS z czekolady, dzięki któremu na pralinach w wybranym przez ciebie smaku zostaną naszkicowane litery, a te z kolei utworzą wybrany przez Ciebie napis. Tak urocza przesyłka na pewno sprawi ogromną radość bliskiej nam osobie. Taki prezent jak czekoladki z napisem możesz uskutecznić przy okazji: Imienin, Dnia Matki, Walentynek, Urodzin, Zaręczyn... SMS z czekolady to również pomysł na to, aby w miły sposób przekazać komuś, że się tęskni i czeka.Zobacz to na zdjęciach:

catering
jedzenie
żywienie
czekolada