Wiadomości o podobnej tematyce

 • Innowacje pomogą wskoczyć gospodarce do wyższej ligi

  Kluczowym wyzwaniem był dziś zaspokojenie rosnących aspiracji społeczeństwa mierzonych poziomem dobrobytu. Potrzebna był i lepsza współpraca między nauką a biznesem - uznali uczestnicy debaty "Centralny Okręg Przemysłowy. na kierunku innowacyjnej gospodarki na Polsce", która odbyła się na Stalowej Woli z okazji 80-lecia COP.

 • Glapiński: na przyszłym roku wzrost gospodarki niższy niż na obecnym, lecz przyzwoity

  W przyszłym roku wzrost gospodarki będzie niższy niż na obecnym, lecz przyzwoity, blisko naturalnej stopy wzrostu między 3,5-4 proc. - mówił na środę na konferencji prasowej po posiedzeniu RPP prezes NBP Adam Glapiński.

 • Chcemy kupować coraz więcej mieszkań, nawet bez rządowego programu

  W półroczu 2017 r. banki udzieliły 108 tys. kredytów mieszkaniowych, tj. o 5,7 proc. więcej niż na 2016 r. Dobre wyniki wiązano na ogół z programem MdM. a może jednak słusznie?

 • Wielka Brytania namawia palaczy do przejścia na e-papierosy

  W przyszłym miesiącu na brytyjskiej telewizji widzowie zobaczą kampanię przekonującą palaczy do rzucenia palenia używając papierosów elektronicznych. Autorem spotów był rządowa agencja do spraw zdrowia publicznego.

Opublikowany przez Agnieszka D. | 2013-06-13

Co podarować bliskiej osobie

W chwili gdy mamy ofiarować bliskiej osobie podarunek, nie raz nie dwa, biliśmy się z pewnymi dylematami odnośnie tego co to może być za prezent.

Czasem dosłownie brakowało nam jakiegokolwiek pomysłu. Warto dowiedzieć się o tym, że obecnie jest sezon na... czekoladowe prezenty!.

Prezent z czekolady świetnie sprawdza się na jakiekolwiek specjalne okazje. Twój biznes obchodzi jubileusz? Potrzebujesz czegoś oryginalnego na wieczór kawalerski? Bliska Ci osoba zaczyna prowadzenie własnego biznesu? Wystarczy, że odwiedzisz dobry sklep z czekoladą i opowiesz o swoim pomyśle, a firma razem z Twoją pomocą stworzą czekoladowy prezent dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Takie czekoladki na zamówienie aktualnie robi już coraz więcej różnych firm, i nie mamy obowiązku wybierać się do ich biura, aby złożyć zamówienie, gdyż wszystko mamy możliwość załatwić przez Internet.

Takie przedsiębiorstwa produkujące słodkie upominki dają swoim klientów do wyboru różne smaki czekolad np. takie smaki jak czekolady z dużą zawartością kakao, czekolada gorzka, czekolada belgijska, jak i te całkiem nietypowe: o smaku świeżej limonki lub aromatycznej pomarańczy. Tak naprawdę samemu możesz zaprojektować wybraną przez siebie tabliczkę czekoladowego przysmaku. Wystarczy, że wybierzesz jeden z dostępnych smaków czekolady, a później dobierzesz dodatki z kilku różnych kategorii. Masz możliwość wybierać w cukiereczkach, owocach, ziołach, przyprawach i wielu innych. W identyczny sposób stworzysz własne praliny. Będąc na stronie internetowej sklepu wybierz jeden z dostępnych smaków czekolady, a następnie dopasujesz dodatki korzystając z różnych kategorii. Możesz wybierać w przyprawach, ziołach, owocach, cukiereczkach i wielu innych. W podobny sposób stworzysz własne praliny.

Bardzo oryginalną propozycją na prezenty z czekolady jest SMS z czekolady, dzięki któremu na pralinach w wybranym przez ciebie smaku zostaną naszkicowane litery, a te z kolei utworzą wybrany przez Ciebie napis. Tak urocza przesyłka na pewno sprawi ogromną radość bliskiej nam osobie. Taki prezent jak czekoladki z napisem możesz uskutecznić przy okazji: Imienin, Dnia Matki, Walentynek, Urodzin, Zaręczyn... SMS z czekolady to również pomysł na to, aby w miły sposób przekazać komuś, że się tęskni i czeka.Zobacz to na zdjęciach:

catering
jedzenie
żywienie
czekolada