Wiadomości o podobnej tematyce

 • Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

  Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

 • Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

  Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

Opublikowany przez Kucharz | 2015-10-06

Dekorowanie wnętrz w restauracji

Znaczenie oprawiania obrazów

Wystrój wnętrz bardzo często oparty jest na różnego rodzaju dodatkach, które niezwykle skutecznie uatrakcyjniają nasze pomieszczenia. Powinny być one jednak spójne z całą aranżacją, dzięki czemu uzyskamy zaplanowany przez nas efekt. Idealnym wyborem pod tym względem są obrazy, które występują w wielu rozmaitych stylach i odmianach. Dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć coś, co zadowoli jego poczucie stylu. Aby jednak mogły one cieszyć nasze oczy w pełni, niezbędna jest odpowiednia oprawa obrazów. Bardzo bogaty wybór ram można znaleźć w serwisie decowall .

Podczas decydowania się na konkretne produkty, które podkreślą kunszt posiadanych przez nas malunków, należy zwrócić baczną uwagę na to, aby odpowiadały one stylowi naszego mieszkania. Nie możemy bowiem zdecydować się na krzykliwą ramę w bardzo stonowanych i delikatnych wnętrzach. Będzie ona bowiem elementem dominującym w całym pomieszczeniu, przez co zakryje to, co chcieliśmy wyeksponować. Istotne znaczenie ma również dopasowanie oświetlenia do wybranej oprawy, a także takich elementów jak kolor ścian, podłóg i sufitu, dobór dekoracji czy chociażby styl mebli.

Oprawianie obrazów wykorzystuje wiele materiałów, wśród których niezwykłą popularnością cieszy się drewno. To szlachetne tworzywo idealnie nadaje się do różnego rodzaju wnętrz. Oczywiście występują również inne produkty, wytworzone miedzy innymi z metalu, ze złota, srebra, plastiku czy papieru. Poszczególne firmy oferują oprawę obrazów wykonaną pod specjalny typ malunków. Wszystko robione jest na wymiar, zgodnie z naszymi wskazówkami i oczekiwaniami.

Zobacz to na zdjęciach:

catering
gastronomia
żywienie
wyposażenie