Wiadomości o podobnej tematyce

 • Glapiński: na przyszłym roku wzrost gospodarki niższy niż na obecnym, lecz przyzwoity

  W przyszłym roku wzrost gospodarki będzie niższy niż na obecnym, lecz przyzwoity, blisko naturalnej stopy wzrostu między 3,5-4 proc. - mówił na środę na konferencji prasowej po posiedzeniu RPP prezes NBP Adam Glapiński.

 • Chcemy kupować coraz więcej mieszkań, nawet bez rządowego programu

  W półroczu 2017 r. banki udzieliły 108 tys. kredytów mieszkaniowych, tj. o 5,7 proc. więcej niż na 2016 r. Dobre wyniki wiązano na ogół z programem MdM. a może jednak słusznie?

 • Wielka Brytania namawia palaczy do przejścia na e-papierosy

  W przyszłym miesiącu na brytyjskiej telewizji widzowie zobaczą kampanię przekonującą palaczy do rzucenia palenia używając papierosów elektronicznych. Autorem spotów był rządowa agencja do spraw zdrowia publicznego.

 • Urząd Lotnictwa Cywilnego zaniepokojony odwołaniem lotów przez Ryanaira

  Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego na piśmie do irlandzkich linii lotniczych Ryanair wyraził "duże zaniepokojenie" na związku z odwołaniem przez tego przewoźnika rejsów do Polski - poinformowała rzeczniczka ULC Karina Lisowska.

Opublikowany przez Kucharz | 2015-10-06

Dekorowanie wnętrz w restauracji

Znaczenie oprawiania obrazów

Wystrój wnętrz bardzo często oparty jest na różnego rodzaju dodatkach, które niezwykle skutecznie uatrakcyjniają nasze pomieszczenia. Powinny być one jednak spójne z całą aranżacją, dzięki czemu uzyskamy zaplanowany przez nas efekt. Idealnym wyborem pod tym względem są obrazy, które występują w wielu rozmaitych stylach i odmianach. Dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć coś, co zadowoli jego poczucie stylu. Aby jednak mogły one cieszyć nasze oczy w pełni, niezbędna jest odpowiednia oprawa obrazów. Bardzo bogaty wybór ram można znaleźć w serwisie decowall (http://decowall.pl/).

Podczas decydowania się na konkretne produkty, które podkreślą kunszt posiadanych przez nas malunków, należy zwrócić baczną uwagę na to, aby odpowiadały one stylowi naszego mieszkania. Nie możemy bowiem zdecydować się na krzykliwą ramę w bardzo stonowanych i delikatnych wnętrzach. Będzie ona bowiem elementem dominującym w całym pomieszczeniu, przez co zakryje to, co chcieliśmy wyeksponować. Istotne znaczenie ma również dopasowanie oświetlenia do wybranej oprawy, a także takich elementów jak kolor ścian, podłóg i sufitu, dobór dekoracji czy chociażby styl mebli.

Oprawianie obrazów wykorzystuje wiele materiałów, wśród których niezwykłą popularnością cieszy się drewno. To szlachetne tworzywo idealnie nadaje się do różnego rodzaju wnętrz. Oczywiście występują również inne produkty, wytworzone miedzy innymi z metalu, ze złota, srebra, plastiku czy papieru. Poszczególne firmy oferują oprawę obrazów wykonaną pod specjalny typ malunków. Wszystko robione jest na wymiar, zgodnie z naszymi wskazówkami i oczekiwaniami.

Zobacz to na zdjęciach:

catering
gastronomia
żywienie
wyposażenie