Jedzenie

Czekolada dobra na wszytko

Skojarzone z tym artykułem: catering, czekolada, jedzenie, żywienie

Czekolada dobra na wszytko

(...) na wielu płaszczyznach zawodowych. Czekolada łagodzi obyczaje i wie o tym każdy, kto skorzystał już z oferty takiego czekoladowego sklepu.Oferta takiego sklepu z czekoladą jest bardzo urozmaicona i jak się okazuje to na co się zdecydujemy zależy nie tylko od koncepcji pracowników i właścicieli sklepu z czekoladą, ale także i od pomysłowości samych klientów, ponieważ mogą oni bez problemu podsyłać swoje propozycje, pomysły, uwagi, sugestie, a wszystko w tym celu, aby ta czekoladowa niespodzianka zamówiona przez Klienta mogła być uformowana w coś niezwykle ciekawego i zaskakującego, aby (...)

Opublikowany przez Hania | 2013-08-06

Co podarować bliskiej osobie

Skojarzone z tym artykułem: catering, czekolada, jedzenie, żywienie

Co podarować bliskiej osobie

(...) aromatycznej pomarańczy. Tak naprawdę samemu możesz zaprojektować wybraną przez siebie tabliczkę czekoladowego przysmaku. Wystarczy, że wybierzesz jeden z dostępnych smaków czekolady, a później dobierzesz dodatki z kilku różnych kategorii. Masz możliwość wybierać w cukiereczkach, owocach, ziołach, przyprawach i wielu innych. W identyczny sposób stworzysz własne praliny. Będąc na stronie internetowej sklepu wybierz jeden z dostępnych smaków czekolady, a następnie dopasujesz dodatki korzystając z różnych kategorii. Możesz wybierać w przyprawach, ziołach, (...)

Opublikowany przez Agnieszka D. | 2013-06-13

Z ekologią za pan brat

Skojarzone z tym artykułem: catering, jedzenie, restauracja

Z ekologią za pan brat

(...) oszczędzają dzięki temu duże sumy pieniędzy. Markety te wprowadziły za to ekologiczne torby papierowe i dodatkowo na tym zyskują. Szacuje się, że na sprzedaży toreb papierowych największe sieci zarabiają parę mln. złotych rocznie. Jedna z sieci deklaruje, że zysk ze sprzedaży wydała na akcję reklamową, która promuje torebki ekologiczne, ich używanie i kupowanie. Kampania jest w toku i sieć zarobiła podwójnie bo równolegle prezentuje też samą siebie. Z kolei inna zapewnia, że zarobione tym sposobem kwoty wyda (...)

Opublikowany przez Wiesiek | 2013-01-02

Jak przechowywać warzywa?

Skojarzone z tym artykułem: jedzenie, konserwacja żywności, żywność

Jak przechowywać warzywa?

(...) Stosuje się ją również w: biotechnologii, zakładach farmaceutycznych, laboratoriach chemicznych, archeologii. W latach 50-tych XX w. dla potrzeb kosmicznych i wojskowych został wymyślony proces liofilizacji żywności. Liofilizacja ma zastosowanie nie tylko w przemyśle spożywczym. Ostatnio jednak także produkuje się żywność liofilizowaną dla codziennego domowego stosowania jako najbardziej zdrową, zawierająca wszystkie niezbędne składniki do (...)

Opublikowany przez Julka | 2012-11-07