Wiadomości o podobnej tematyce

 • Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

  Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

 • Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

  Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

Opublikowany przez Apolinary | 2012-12-29

Konferencje ze świeżym powietrzem

Wynajem dużych hal namiotowych a także namiotów łączony jest często z wynajmem dodatków.

Tu dostarcza wypożyczalnia naczyń sztućce, kieliszki, zastawy stołowe a także karafki a wypożyczalnia gastronomiczna sprzęt gastronomiczny oraz serwety.

Hale namiotowe są to stelaże stalowe albo aluminiowe pokryte specjalna tkaniną, która nie przepuszcza światła w dużej ilości. Dzięki temu wnętrze hali namiotowej nie nagrzewa się zbyt szybko w upalne dni. Hale również wolniej oddają ciepło na zewnątrz w chłodniejsze dni.

Najczęściej firmy bądź osoby prywatne biorą hale namiotowe na wynajem. Wynajem hal namiotowych to idealne rozwiązanie na różnego rodzaju wesela, imprezy okolicznościowe, pikniki lub bankiety firmowe.
Dowolna konfiguracja, konkurencyjne ceny mają wpływ na to, iż jest to coraz bardziej wzięta forma miejsca na tego typu imprezy.

Wynajem namiotów to nie wszystko co oferują firmy zajmujące się tym tematem. Hale namiotowe mogą być dostarczane również z oświetleniem albo podłogą oraz dekoracją ścian.

Wynajem hal prowadzony jest łącznie z krzesłami. Wypożyczalnia krzeseł często dysponuje ich różnego typu, od tapicerowanych z opcją okrycia pokrowcem z kokardą do prostych składanych plastikowych lub drewnianych.

Hale namiotowe oraz namioty weselne mogą mieć różne wymiary oraz kształty. Od małych hal 3x3 m. do potężnych hal  o wymiarach 10x50 m. Powierzchnia dużej hali wynosi aż  600 m2.

Zobacz to na zdjęciach:

śluby
imprezy
eventy