Wiadomości o podobnej tematyce

 • Glapiński: na przyszłym roku wzrost gospodarki niższy niż na obecnym, lecz przyzwoity

  W przyszłym roku wzrost gospodarki będzie niższy niż na obecnym, lecz przyzwoity, blisko naturalnej stopy wzrostu między 3,5-4 proc. - mówił na środę na konferencji prasowej po posiedzeniu RPP prezes NBP Adam Glapiński.

 • Chcemy kupować coraz więcej mieszkań, nawet bez rządowego programu

  W półroczu 2017 r. banki udzieliły 108 tys. kredytów mieszkaniowych, tj. o 5,7 proc. więcej niż na 2016 r. Dobre wyniki wiązano na ogół z programem MdM. a może jednak słusznie?

 • Wielka Brytania namawia palaczy do przejścia na e-papierosy

  W przyszłym miesiącu na brytyjskiej telewizji widzowie zobaczą kampanię przekonującą palaczy do rzucenia palenia używając papierosów elektronicznych. Autorem spotów był rządowa agencja do spraw zdrowia publicznego.

 • Urząd Lotnictwa Cywilnego zaniepokojony odwołaniem lotów przez Ryanaira

  Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego na piśmie do irlandzkich linii lotniczych Ryanair wyraził "duże zaniepokojenie" na związku z odwołaniem przez tego przewoźnika rejsów do Polski - poinformowała rzeczniczka ULC Karina Lisowska.

Opublikowany przez Apolinary | 2012-12-29

Konferencje ze świeżym powietrzem

Wynajem dużych hal namiotowych a także namiotów łączony jest często z wynajmem dodatków.

Tu dostarcza wypożyczalnia naczyń sztućce, kieliszki, zastawy stołowe a także karafki a wypożyczalnia gastronomiczna sprzęt gastronomiczny oraz serwety.

Hale namiotowe są to stelaże stalowe albo aluminiowe pokryte specjalna tkaniną, która nie przepuszcza światła w dużej ilości. Dzięki temu wnętrze hali namiotowej nie nagrzewa się zbyt szybko w upalne dni. Hale również wolniej oddają ciepło na zewnątrz w chłodniejsze dni.

Najczęściej firmy bądź osoby prywatne biorą hale namiotowe na wynajem. Wynajem hal namiotowych to idealne rozwiązanie na różnego rodzaju wesela, imprezy okolicznościowe, pikniki lub bankiety firmowe.
Dowolna konfiguracja, konkurencyjne ceny mają wpływ na to, iż jest to coraz bardziej wzięta forma miejsca na tego typu imprezy.

Wynajem namiotów to nie wszystko co oferują firmy zajmujące się tym tematem. Hale namiotowe mogą być dostarczane również z oświetleniem albo podłogą oraz dekoracją ścian.

Wynajem hal prowadzony jest łącznie z krzesłami. Wypożyczalnia krzeseł często dysponuje ich różnego typu, od tapicerowanych z opcją okrycia pokrowcem z kokardą do prostych składanych plastikowych lub drewnianych.

Hale namiotowe oraz namioty weselne mogą mieć różne wymiary oraz kształty. Od małych hal 3x3 m. do potężnych hal  o wymiarach 10x50 m. Powierzchnia dużej hali wynosi aż  600 m2.

Zobacz to na zdjęciach:

śluby
imprezy
eventy