Restauracja

Zespół muzyczny z Wielkopolski

Skojarzone z tym artykułem: catering, restauracja, żywienie

Zespół muzyczny z Wielkopolski

(...) każdej chwili oraz miejscu słuchać i bawić się w takt dźwięków utworów stworzonych przez artystów z całego świata, zarówno tych współczesnych, jak i z czasów dawniejszych. Wielu zwolenników ma muzyka grana na żywo. Utwory własne lub covery może wykonywać solista lub zespół muzyków. Muzyka w życiu ludziPerkusja, gitary, instrumenty klawiszowe, czasem saksofon, trąbka lub flet wykorzystywane są do stworzenia niepowtarzalnej atmosfery i doświadczenia dla odbiorców. Zespół (...)

Opublikowany przez Julka | 2015-05-03

Z ekologią za pan brat

Skojarzone z tym artykułem: catering, jedzenie, restauracja

Z ekologią za pan brat

(...) Komu zależy na usunięciu siatek foliowych z marketów? Markety obniżając pieniądze przeznaczane na nabycie foliowych torebek zaoszczędzą sporo pieniędzy. Czy rzeczywiście zależy na ochronie środowiska? Obrońcy przyrody twierdzą, że potrzebny jest należyty recykling. Cała sytuacja jeszcze nie jest prawnie uregulowana. Nie zwlekając na uzyskanie podpisów i wydłużające się sejmowe debaty, pewne sklepy tj.: Ikea, E-Leclerc, Carrefour czy Biedronka postanowiły zrezygnować z bezpłatnych foliowych reklamówek i (...)

Opublikowany przez Wiesiek | 2013-01-02

Dobrze zjeść

Skojarzone z tym artykułem: kuchnia, kulinaria, restauracja, restauracje

Dobrze zjeść

(...) Kraków il CalzoneKuchnia francuska: -Restauracja Scandale Royal, -Restauracja Cyrano de BergeracKuchnia grecka: -Restauracja Hellada, -Restauracja Kraków Leopolis, -Restauracja  AkropolisKuchnia rosyjska: -Restauracja Kalinka, -Restauracja Wiśniowy SadKuchnia polska: -Restauracja Starka, -Restauracja Hawełka, -Restauracja Bohema, -Restauracja Galicyjska, -Restauracja Chimera, -Restauracja Brzozowy Gaj, -Restauracja Kuranty Pub, (...)

Opublikowany przez Julka | 2012-12-05