Wiadomości o podobnej tematyce

 • Behawioralna biometria zastąpi hasła

  W ciągu kilku lat możemy zapomnieć o hasłach dostępu. Smartfony same będą rozpoznawać użytkowników.

 • Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

  Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

Opublikowany przez Julka | 2015-05-03

Zespół muzyczny z Wielkopolski

W pogodne dni organizowanych jest wiele imprez plenerowych.

Słoneczna aura sprzyja zabawie na powietrzu, udziale w zawodach sportowych, koncertom i piknikom. Istotnym elementem wszystkich imprez jest muzyka. Czasem jest głównym powodem spotkania, niekiedy przyjemnym dodatkiem do innych atrakcji. Muzyka obecna jest także podczas uroczystości zawodowych czy rodzinnych jak na przykład jubileusze lub wesela.

Skąd płynie muzyka
Dzięki płytom CD i powszechnemu dostępowi do Internetu można w każdej chwili oraz miejscu słuchać i bawić się w takt dźwięków utworów stworzonych przez artystów z całego świata, zarówno tych współczesnych, jak i z czasów dawniejszych. Wielu zwolenników ma muzyka grana na żywo. Utwory własne lub covery może wykonywać solista lub zespół muzyków.

Muzyka w życiu ludzi
Perkusja, gitary, instrumenty klawiszowe, czasem saksofon, trąbka lub flet wykorzystywane są do stworzenia niepowtarzalnej atmosfery i doświadczenia dla odbiorców. Zespół muzyczny z Wielkopolski może być tworzony przez dwie, trzy lub więcej osób grających na instrumentach oraz śpiewających. Ilość i rodzaje instrumentów używanych przez muzyków są ograniczone jedynie muzyczną wyobraźnią artystów. Ważne, by wspólne granie dawało ujście inwencji twórczej muzyków, satysfakcję z tworzenia, inspirację i przyjemność dla słuchaczy. Muzyka grana przez zespoły towarzyszy wielu ważnym wydarzeniom mającym miejsce w lokalnej oraz  globalnej społeczności.

 • Zespół Muzyczny OM

  Zespół Muzyczny OM
  ul. Grodziska 17a/5
  60-363 Poznań
  tel. kom. 511 960 333
  tel. kom. 604 444 296
  e-mail: biuro@muzyka-om.pl

  http://www.muzyka-om.pl

Zobacz to na zdjęciach:

restauracja
catering
żywienie