Wiadomości o podobnej tematyce

 • Innowacje pomogą wskoczyć gospodarce do wyższej ligi

  Kluczowym wyzwaniem był dziś zaspokojenie rosnących aspiracji społeczeństwa mierzonych poziomem dobrobytu. Potrzebna był i lepsza współpraca między nauką a biznesem - uznali uczestnicy debaty "Centralny Okręg Przemysłowy. na kierunku innowacyjnej gospodarki na Polsce", która odbyła się na Stalowej Woli z okazji 80-lecia COP.

 • Glapiński: na przyszłym roku wzrost gospodarki niższy niż na obecnym, lecz przyzwoity

  W przyszłym roku wzrost gospodarki będzie niższy niż na obecnym, lecz przyzwoity, blisko naturalnej stopy wzrostu między 3,5-4 proc. - mówił na środę na konferencji prasowej po posiedzeniu RPP prezes NBP Adam Glapiński.

 • Chcemy kupować coraz więcej mieszkań, nawet bez rządowego programu

  W półroczu 2017 r. banki udzieliły 108 tys. kredytów mieszkaniowych, tj. o 5,7 proc. więcej niż na 2016 r. Dobre wyniki wiązano na ogół z programem MdM. a może jednak słusznie?

 • Wielka Brytania namawia palaczy do przejścia na e-papierosy

  W przyszłym miesiącu na brytyjskiej telewizji widzowie zobaczą kampanię przekonującą palaczy do rzucenia palenia używając papierosów elektronicznych. Autorem spotów był rządowa agencja do spraw zdrowia publicznego.

Opublikowany przez Julka | 2015-05-03

Zespół muzyczny z Wielkopolski

W pogodne dni organizowanych jest wiele imprez plenerowych.

Słoneczna aura sprzyja zabawie na powietrzu, udziale w zawodach sportowych, koncertom i piknikom. Istotnym elementem wszystkich imprez jest muzyka. Czasem jest głównym powodem spotkania, niekiedy przyjemnym dodatkiem do innych atrakcji. Muzyka obecna jest także podczas uroczystości zawodowych czy rodzinnych jak na przykład jubileusze lub wesela.

Skąd płynie muzyka
Dzięki płytom CD i powszechnemu dostępowi do Internetu można w każdej chwili oraz miejscu słuchać i bawić się w takt dźwięków utworów stworzonych przez artystów z całego świata, zarówno tych współczesnych, jak i z czasów dawniejszych. Wielu zwolenników ma muzyka grana na żywo. Utwory własne lub covery może wykonywać solista lub zespół muzyków.

Muzyka w życiu ludzi
Perkusja, gitary, instrumenty klawiszowe, czasem saksofon, trąbka lub flet wykorzystywane są do stworzenia niepowtarzalnej atmosfery i doświadczenia dla odbiorców. Zespół muzyczny z Wielkopolski może być tworzony przez dwie, trzy lub więcej osób grających na instrumentach oraz śpiewających. Ilość i rodzaje instrumentów używanych przez muzyków są ograniczone jedynie muzyczną wyobraźnią artystów. Ważne, by wspólne granie dawało ujście inwencji twórczej muzyków, satysfakcję z tworzenia, inspirację i przyjemność dla słuchaczy. Muzyka grana przez zespoły towarzyszy wielu ważnym wydarzeniom mającym miejsce w lokalnej oraz  globalnej społeczności.

 • Zespół Muzyczny OM

  Zespół Muzyczny OM
  ul. Grodziska 17a/5
  60-363 Poznań
  tel. kom. 511 960 333
  tel. kom. 604 444 296
  e-mail: biuro@muzyka-om.pl

  http://www.muzyka-om.pl

Zobacz to na zdjęciach:

restauracja
catering
żywienie