żywienie

Dekorowanie wnętrz w restauracji

Skojarzone z tym artykułem: catering, gastronomia, wyposażenie, żywienie

Dekorowanie wnętrz w restauracji

(...) Znaczenie oprawiania obrazówWystrój wnętrz bardzo często oparty jest na różnego rodzaju dodatkach, które niezwykle skutecznie uatrakcyjniają nasze pomieszczenia. Powinny być one jednak spójne z całą aranżacją, dzięki czemu uzyskamy zaplanowany przez nas efekt. Idealnym wyborem pod tym względem są obrazy, które występują w wielu rozmaitych stylach i odmianach. Dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć (...)

Opublikowany przez Kucharz | 2015-10-06

Zespół muzyczny z Wielkopolski

Skojarzone z tym artykułem: catering, restauracja, żywienie

Zespół muzyczny z Wielkopolski

(...) W pogodne dni organizowanych jest wiele imprez plenerowych. Słoneczna aura sprzyja zabawie na powietrzu, udziale w zawodach sportowych, koncertom i piknikom. Istotnym elementem wszystkich imprez jest muzyka. Czasem jest głównym powodem spotkania, niekiedy przyjemnym dodatkiem do innych atrakcji. Muzyka obecna jest także podczas uroczystości zawodowych czy rodzinnych jak na przykład jubileusze lub wesela. Skąd płynie muzykaDzięki płytom CD i powszechnemu dostępowi do Internetu można w (...)

Opublikowany przez Julka | 2015-05-03

Kawa z historią

Skojarzone z tym artykułem: catering, gastronomia, żywienie

Kawa z historią

(...) Niewiele osób potrafi odmówić sobie „małej czarnej”, ale bardzo nieliczni wiedzą o kawie ciut więcej niż to, w jaki sposób ją zaparzyć. Tymczasem w głębi smaku skrywa ona wielowiekową historię i bogactwo wpływów różnych kultur.Najstarszy i najbardziej szlachetny gatunek kawy to arabika, o której już w X wieku wspominał arabski filozof i lekarz Awicenna. Według legendy jej moc odkrył etiopski mnich, któremu jeden z abisyńskich pasterzy przyniósł owoce nieznanej rośliny. Współczesną nazwę kawa arabica (z łac. Cofea Arabica) zawdzięcza natomiast Karolowi Lineuszowi, XVIII-wiecznemu szwedzkiemu botanikowi.Nie jest (...)

Opublikowany przez Anka | 2014-05-14

Czekolada dobra na wszytko

Skojarzone z tym artykułem: catering, czekolada, jedzenie, żywienie

Czekolada dobra na wszytko

(...) Teraz liczy się zaskoczenie. Najbardziej liczy się ono w takich momentach, kiedy naszym celem jest, aby zapamiętano nas w niesamowicie miły sposób., gdy chcemy czymś się wyróżnić Opcji na zaplanowanie różnych zaskakujących sytuacji jest naprawdę wiele, a sporo z nich podsunie nam... sklep z czekoladą taki jak http://twojaczekoladka.plWarto wspomnieć też o takim fakcie, że różnego rodzaju pralinki są naprawdę świetne i skuteczne w wyrażaniu uczuć do drugiej osoby. Jeżeli chcemy przekazać bliskiej osobie coś miłego, jeżeli mamy cel aby wyrazić jakieś uczuciowe treści, to swobodnie (...)

Opublikowany przez Hania | 2013-08-06

Co podarować bliskiej osobie

Skojarzone z tym artykułem: catering, czekolada, jedzenie, żywienie

Co podarować bliskiej osobie

(...) W chwili gdy mamy ofiarować bliskiej osobie podarunek, nie raz nie dwa, biliśmy się z pewnymi dylematami odnośnie tego co to może być za prezent. Czasem dosłownie brakowało nam jakiegokolwiek pomysłu. Warto dowiedzieć się o tym, że obecnie jest sezon na... czekoladowe prezenty!.Prezent z czekolady świetnie sprawdza się na jakiekolwiek specjalne okazje. Twój biznes obchodzi jubileusz? Potrzebujesz czegoś oryginalnego na wieczór kawalerski? Bliska Ci osoba zaczyna prowadzenie własnego biznesu? Wystarczy, że odwiedzisz dobry sklep z czekoladą i opowiesz o swoim pomyśle, a (...)

Opublikowany przez Agnieszka D. | 2013-06-13